Niezauważone Perły 2019
sksil

Regulamin Konkursu

Regulamin konkursów "Bajkowe Wakacje Kina Zorza"

1. Organizatorem Konkursu Głównego i Konkursu Cotygodniowego pod nazwą „Bajkowe Wakacje Kina Zorza” jest:

Regionalna Fundacja Filmowa, ul. 3 Maja 28, 35-030 Rzeszów, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego  pod nr KRS 0000240951, REGON  180064753, NIP: 813 34 20 403

2. Konkurs Główny potrwa od dnia 3 lipca do 13 września br.

Konkurs Cotygodniowy potrwa od dnia 3 lipca do 20 sierpnia br.

Oba zostaną przeprowadzone w kinie Zorza, ul. 3 Maja 28 Rzeszów.

4. Żeby wziąć udział w Konkursie Głównym należy zakupić pięć biletów na różne filmy puszczane w każdą wakacyjną środę - lipca i sierpnia w ramach "Bajkowych Wakacji Kina Zorza". Łącznie ma odbyć się dziewięć takich seansów.

Osoba, która będzie chciała wziąć udział w Konkursie Głównym powinna zgłosić się do kasy kina Zorza do dnia 13 września br.

Podstawą uczestnictwa w Konkursie są tylko bilety płatne zakupione na filmy wyświetlane w ramach projekcji specjalnych "Bajkowych Wakacji Kina Zorza".

Warunkiem uczestnictwa będzie zostawienie ww. pięciu biletów w kasie kina Zorza oraz podanie imienia i numeru telefonu. Losowanie nagród w Konkursie Głównym odbędzie się 16 września br. Szansę na wygraną mają trzy osoby. Laureaci zostaną o wygranej poinformowani smsem na numer podany przy kasie kina.

5. Żeby wziąć udział w Cotygodniowym Konkursie należy wypełnić kupon, który widz otrzyma przy zakupie biletu na wybrany seans dla dzieci, który puszczany jest w bieżącym repertuarze kina Zorza od dnia 3 lipca do 30 sierpnia br. Warunkiem uczestnictwa będzie wypełnienie kuponu, podania: "imienia" i "numeru telefonu", a następnie wrzucenie go do urny.

Losowanie cotygodniowych nagród będzie odbywać się w każdy piątek o godz. 12:00. Szansę na wygraną w Konkursie Cotygodniowym ma pięć osób. Laureaci zostaną o wygranej poinformowani smsem na numer podany przy kasie kina. Kupon wygranej osoby, nie będzie brał udziału w ponownych losowaniach.

6. Nagrodami w Konkursie Głównym są gry zręcznościowe i drobne upominki.

Nagrodami w Konkursie Cotygodniowym są drobne upominki w postaci figurek dla dzieci.

7. O terminie i miejscu odbioru nagród - Laureaci zostaną poinformowani wraz z informacją o wynikach Konkursu. Odbiór nagród ma odbyć się do 30 września 2019 roku.

Dane Osobowe:

1. Administratorem danych osobowych Uczestnika jest Organizator.

2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w Konkursach.

3. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się jedynie w celu przeprowadzenia Konkursów, ich rozstrzygnięcia oraz wręczenia nagrody.

Polecamy
Niezauwazone_Perly_2019b.jpg

NIEZAUWAŻONE PERŁY 2019

„Niezauważone perły” są wakacyjnym cyklem filmowym, mającym na celu prezentację filmów ostatnich miesięcy, które...

czytaj dalej
KinoLetnie2019.jpg

KINO LETNIE 2019

Kino Letnie to przede wszystkim doskonała okazja do obejrzenia świetnych filmów w niecodziennych warunkach. Urokliwa atmosfera,...

czytaj dalej
BajkoweWakacje2019_fb.jpg

BAJKOWE WAKACJE 2019

W każdą wakacyjną środę w lipcu i sierpniu kino Zorza zaprasza wszystkie dzieci na seanse przygotowane specjalnie dla nich.W repertuarze...

czytaj dalej
AndreShalDance_fb.jpg

ANDRÉ RIEU "ZATAŃCZYMY?"

Doroczne koncerty André Rieu w jego rodzinnym mieście Maastricht przyciągają...

czytaj dalej
Kino Zorza Filmowa cafe Regionalna Fundacja Filmowa Polski Instytut Sztuki Filmowej
Kinads kultura i sztuka piotrsamolewicz.pl FINA
Tanie poniedziałki
Zapowiedzi Sierpień
wbx
Pisf
DKF Zorza