Kino Letnie 2021
sksil

TEATR PIASKU: KRÓLOWA ŚNIEGU

5e82ca18ec03f48f61a9b880c68cf6d8-260x.jpg

Pamiętasz opowieść o Królowej Śniegu? Udaj się w artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii razem z Teatrem Piasku. Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent", zaprasza na rodzinną odsłonę tej ponadczasowej historii, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem.

Unikalne widowisko będzie malowane na żywo. Do utworzenia atmosfery wprost z lodowej krainy artyści wykorzystają mnogość technik artystycznych, dopracowanych do perfekcji w studiu Galitsyny. Spektakl wraz z muzyką, grą aktorską i artystyczną interpretacją historii przez członków Teatru Piasku przeniesie uczestników wprost do świata baśni.

- Oryginalne techniki Teatru Piasku to m.in malowanie piaskiem, światłem, na wodzie oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting). Techniki malowania piaskiem, czy też światłem wpływają na różne zmysły i sprawiają, że na tym widowisku nie można się nudzić. Wszyscy członkowie rodziny – najmłodsi i najstarsi wciągną się w historię Królowej Śniegu. Będzie to rodzinna wyprawa do świata baśni i dzieciństwa - zaznaczają organizatorzy wydarzenia.

Razem z Teatrem Piasku przeniesiecie się w niezwykłą opowieść zaprezentowaną przez gwiazdy z wielkiego ekranu - programu "Mam Talent" - Tatianę Galistynę, VLODYR-a czy Tony'ego Dream'a. Zwyciężczyni "Mam Talent" Tatiana Galitsyna na podstawie kultowej baśni Hans'a Christian'a Andersen'a rozpali serca zarówno dużych i małych widzów, pokaże inne oblicze sztuki i przypomni piękną opowieść, z którą każdy jako dziecko miał okazję się zetknąć.

Dopełnieniem niezapomnianego show jest piękna muzyka oraz gra aktorska. Spektakl polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5-ego roku życia. Trwa 70 minut bez przerwy.

17 czerwca o godz. 19:00

Um�w si� ze znajomymi na film
Zwiastun
Polecamy
1.jpg

ZIELONY RYCERZ. GREEN KNIGHT

Niespodziewane przybycie tytułowego Zielonego Rycerza na zamek Camelot zakłóca...

czytaj dalej
1.jpg

NIEZAUWAŻONE PERŁY 2021

„Niezauważone perły” są wakacyjnym cyklem filmowym, mającym na celu prezentację filmów ostatnich miesięcy, które...

czytaj dalej
BajkoweWakacje2021_fb.jpg

BAJKOWE WAKACJE 2021

W każdą wakacyjną środę w lipcu i sierpniu kino Zorza zaprasza wszystkie dzieci na seanse przygotowane specjalnie dla nich.W repertuarze...

czytaj dalej
Kino_Letnie_2021_fb.jpg

KINO LETNIE 2021

Mamy dla Was dobrą wiadomośćOd 15 maja otwieramy ogródek letni kina Zorza, a to oznacza seanse filmowe na leżakach po zachodzie słońca....

czytaj dalej
Kino Zorza Filmowa cafe Regionalna Fundacja Filmowa Polski Instytut Sztuki Filmowej
Kinads kultura i sztuka piotrsamolewicz.pl FINA
Tanie poniedziałki
Zapowiedzi - Lipiec
wbx
Pisf
DKF Zorza